Vestuvinių suknelių išpardavimas

Parduodamos dizainerės Agnės Deveikytės vienetinės vestuvinės suknelės. Tai konkursui „Kitokia vestuvinė suknelė“ ruoštos nuotakų suknelės, užėmusios pirmąją vietą, todėl kiekvienos iš jų buvo sukurta tik po vieną modelį. Nuotakoms pageidaujant, visas sukneles galima koreguoti arba keisti.

Jeigu kuri nors iš vestuvinių suknelių patiko, susisiekite su dizainere Agne Deveikyte elektroniniu paštu arba telefonu.

Vestuvinė suknelė atvirais pečiais

Unikali vestuvinė suknelė, konkurso „Kitokia vestuvinė suknelė“ nugalėtoja. Supinta rankomis iš daugiau nei 12 metrų audinio, supjauto juostelėmis. Tai specialiai konkursui kurta, vienetinė vestuvinė suknelė. Išskirtinai atrodanti, moteriška, seksuali, atvirais pečiais ji bet kurią nuotaką pavers tikra vestuvių šventės karaliene.
Dydis: S/M
Kaina: EUR 890
PARDUOTA

Undinėles tipo vestuvinė suknelė

Dviejų dalių vestuvinė suknelė, konkurso „Kitokia vestuvinė suknelė“ nugalėtoja. Suknelė yra iš dviejų dalių – viršutinė dalis yra trumpa, pinta palaidinė, apatinė – pintas pieštuko tipo sijonas. Tai išskirtinis, vienetinis, specialiai konkursui kurtas suknelės modelis.
Dydis: S/M
Kaina:
Palaidinė – EUR 179 PARDUOTA
Sijonas – EUR 299

Moderni vestuvinė suknelė

Moderni, futuristinė dviejų dalių vestuvinė suknelė, konkurso „Kitokia vestuvinė suknelė“ nugalėtoja. Viršutinė dalis yra V formos palaidinė, su pynimais ir prisiūtomis blizgančiomis sagomis. Apatinė – ilgos plačios kelnės, turinčios šiek tiek blizgesio. Tai išskirtinis, vienetinis, specialiai konkursui kurtas modelis.
Dydis: S/M
Kaina
Palaidinė – EUR 129 PARDUOTA
Kelnės – EUR 129 PARDUOTA

Šilkinė vestuvinė suknelė

Pasiūta iš kokybiško ir prabangaus šilko, lengvai krentanti su „saulės kliošo“ kirpimo apatine dalimi. Viršutinė dalis ir rankovės pasiūtos iš trikotažinio tiulo.
Dydis: S/M
Kaina: EUR 550