Privatumo politika

Internetinė parduotuvė www.agnefashion.com gali rinkti šiuos jūsų duomenis:

  • Jūsų vardas ir pavardė.
  • Papildoma kontaktinė informacija. Tokia kaip jūsų el. pašto adresas ar telefono numeris.
  • Jūsų demografiniai duomenys. Tokie kaip, adresas, pašto kodas ar IP.
  • Kita papildoma informacija, reikalinga klientų apklausom ar pasiūlymams.

Mes renkame šiuos duomenis tam, kad geriau suprastumėm jūsų poreikius ir galėtumėm:

  • Atlikti klientų ir jų atliktų užsakymų apskaitą.
  • Pagerinti savo produktų ir paslaugų kokybę.
  • Siųsti jums el. laiškus su naujienomis, produktų ir paslaugų pristatymais, specialiais pasiūlymais, skirtais tik jums, ir kitą, jums naudingą informaciją.

Slapukai

Svetainėje www.agnefashion.com naudojame slapukus (cookies), kurių dėka galime matyti, kokius mūsų svetainės puslapius jūs lankote. Šią informaciją mes naudojame tik statistinės analizės tikslais.

Nuorodos į kitus puslapius

www.agnefashion.com svetainėje gali būti pateikta nuorodų į kitus puslapius. Jums pasinaudojus šiomis nuorodomis mes netenkame jokios interneto srauto kontrolės ir nesame atsakingi už jūsų pateiktos informacijos saugumo bei privatumo politiką. Elektroninės parduotuvės pirkėjai savo prisijungimo duomenis prie elektroninės bankininkystės ar elektroninio mokėjimo sistemų įveda tų sistemų puslapiuose, todėl mums ši informacija nėra prieinama.

Asmeninės informacijos kontrolė

Jeigu esate sutikę, jog galime naudoti jūsų asmeninę informaciją tiesioginiais reklamos tikslais, jūs bet kada galite jos atsisakyti paspausdami atitinkamą nuorodą bet kuriame iš gautų elektroninių laiškų.

Mes niekada neparduosime, neplatinsime ir neperleisime jūsų asmeninės informacijos kitoms šalims, išskyrus tuos atvejus, kai turėsime jūsų leidimą ją pateikti arba tai bus teisiškai pagrįsta procedūra.

Jūs galite paprašyti asmeninės informacijos, kurią apie jus turime pagal Duomenų Apsaugos Aktą 1998. Jei jums reikia šios duomenų kopijos, parašykite mums laišką į info@agnefashion.com.

Jeigu manote, jog informacija, kurią mes apie jus kaupiame, yra neteisinga ar nepilna, prašome informuokite mus ir mes ją pataisysime.