Dizainerės Agnės Deveikytės vestuvinės suknelės

Sukurkite idealiai jums tinkančią vestuvinę suknelę, kartu su Agne Deveikyte, prekės ženklo Agnė Fashion dizainere, jau daugiau nei penkerius metus kuriančia individualias vestuvines sukneles ir padedančia išpildyti nuotakų svajones.

  • Išties individualios vestuvinės suknelės – mūsų studijoje jūs nerasite katalogų, iš kurių turėsite rinktis suknelę, nes kiekvieną jų kuriame individualiai, pagal jūsų norus, poreikius ir figūrą. Kodėl? Nes norime, kad jūsų suknelę būtų tobula.
  • Skubios vestuvinės suknelės – nuotakoms, kurios nespėjo savo suknele pasirūpinti iš anksto. Nesujaudinkite – mes jums padėsime ir pasiūsime vestuvinę suknelę ypač greitai. Mūsų rekordas – 1 savaitė!
  • Tapkite savo suknelės dizainere – mes įtrauksime jus į suknelės kūrimo procesą ir padėsime jums pasijausti tikra dizainere. Kartu kursime suknelės modelį, rinksimės medžiagas, ir šlifuosime kiekvieną detalę, kad sukurta suknelė būtų tokia, apie kurį svajojote.

Tad, jeigu artėja jūsų vestuvės, parašykite ar paskambinkite mums ir mes padėsime jums sukurti tokią vestuvinę suknelę, su kuria savo šventės metu atrodysite tobulai!