Išskirtinis bruožas – pynimai

Agne Fashion moteriškų drabužių akcentas – rankų darbo pintas audinys, suteikiantis išskirtinumo visiems kuriamiems drabužiams. Pinti akcentai, kurie yra naudojami moteriškuose drabužiuose, yra unikalūs ir neatkartojami, kadangi yra kuriami rankomis. Taigi, kiekviena suknelė, sijonas, megztinis ar paltas, nors iš toli ir atrodo panašiai, tačiau pažvelgus iš arčiau matosi, jog, iš tiesų, yra unikalūs.

KIEKVIENAS DRABUŽIS YRA UNIKALUS IR NEPAKARTOJAMAS – TOKS, KAIP IR JŪS

Šviesiai rudas paltas mėlyna suknelė pynimai

Natūralios medžiagos

Skiriame didelį dėmesį medžiagoms, iš kurių gaminame tiek kolekcijų, tiek jums individualiai siuvamus drabužius. Priklausomai nuo sezono, stengiamės, kad didžioji dalis siūlomų drabužių būtų pasiūti iš vilnos, medvilnės, lino ar kitų natūralių medžiagų. Nors technologijos tobulėja ir yra sukuriama vis naujų pigesnių dirbtinių medžiagų, mes liekame ištikimi klasikai ir renkamės tai, kas yra natūralu, kadangi norime jums pasiūlyti tik tai, ką patys vertiname.

MUMS SVARBU, KAD DRABUŽIAI BŪTŲ KOKYBIŠKI IR DŽIUGINTŲ JUS NE VIENERIUS METUS

Raudonas paltas iš vilnos mėlynas kostiumėlis

Dizainerės kuriami drabužių modeliai

Naujos kolekcijos, vestuvinės suknelės ir individualių užsakymų metu siuvami drabužiai materializuojasi tik dizainerės Agnės Deveikytės dėka. Sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį ji kiekvienais metais pristato po dvejas kolekcijas bei sukuria dešimtis individualiai kuriamų drabužių ir vestuvinių suknelių. Agnės patirtis ir meilė darbui leidžia popieriaus lape esančius eskizus paversti nuostabiomis suknelėmis, kuriomis visuomet norėtumėte pasipuošti.

MES NORIME, KAD JŪS ATRODYTUMĖTE IR JAUSTUMĖTĖS NUOSTABIAI IR ŽINOME, KAIP TAI PADARYTI

Moderni klasika

Mums patinka klasikiniai, moteriški drabužiai, kuriuos ir kuriame įdėdami į juos  žiupsnelį modernumo. Galutinis mūsų rezultatas – drabužiai, pasižymintys minimalizmu, geometriniais raštais ir kontrastingais deriniais. Tokie, kurie atrodo moderniai, tačiau išlieka moteriški. Tokie, kurie papuoš jus ir ypatingų progų metų ir kasdienėje aplinkoje.

MES KURIAME DRABUŽIUS JUMS – STILINGOMS IR LAISVOMS MOTERIMS, MĖGSTANČIOMS KLASIKĄ, ELEGANCIJĄ IR VERTINANČIOMS IŠSKIRTINUMĄ BEI KOKYBĘ

Tamsiai pilka suknelė

Dėmesys Jums

Be abejo, mums rūpi ne tik drabužiai, tačiau ir jūs, mūsų klientės. Mes norime, kad vilkėdamos Agne Fashion drabužius jūs ne tik jaustumėtės, tačiau ir atrodytumėte nuostabiai. Būtent todėl, jums įsigijus drabužius mūsų internetinėje parduotuvėje, Agne susisieks su jumis ir padės išsiaiškinti, kuris modelis ar dydis jums labiau tiks. Mes taip pat atliksime ir visas reikiamas korekcijas tam, kad jūsų vilkimas drabužis atrodytų tobulai.

GRAŽŪS DRABUŽIAI – SVARBU, TAČIAU DAR SVARBIAU, JOG JIE GRAŽIAI ATRODYTŲ IR VILKIMI JŪSŲ

Pilkas megztinis balta palaidinė

Lėta mada

Mes nesivaikome mados ir nekuriame trumpalaikių drabužių. Mada ateina ir išeina, o stilius išlieka. Vertiname kokybę, stilių, klasiką ir ilgaamžiškumą bei manome, kad svarbu yra ne drabužių kiekis, o tai, kaip ilgai ir dažnai juos norite vilkėti. Būtent todėl mes kuriame tokius drabužius, kuriuos galėtumėte pritaikyti savo stiliui, juos vertintumėte ir norėtumėte dėvėti ne vienerius metus.

NESKUBĖKITE IR ATRASKITE SAVO STILIŲ SU AGNE FASHION

Šviesiai rudas paltas